Przychodnia w Luboniu

ul. Żeromskiego 1 /róg ul. Fabrycznej,
tel. 61 8139 223
Przejdź do przychodni w Przeźmierowie
O nas

Podmiot Leczniczy CENTRUM MEDYCZNE MED-LUXzostał utworzony przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością MED-LUX i zarejestrowany w Rejestrze Zakładów Medycznych Wojewody Wielkopolskiego dnia 9.02.2001 pod numerem 30 – 01298. Oferujemy szeroki zakres usług medycznych, wykonujemy ponad 40 000 usług rocznie w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz prywatnych ubezpieczeń. Nasze usługi medyczne kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i zakładów pracy. 

Posiadamy dwie specjalistyczne przychodnie lekarskie: w Przeźmierowie i Luboniu. Współpracujemy z największymi prywatnymi ubezpieczycielami w Polsce.  W naszych przychodniach pracuje ponad 50 lekarzy ponad 25 specjalności.

Istniejemy od 10 lat stale poszerzając zakres naszej działalności, inwestując w najnowocześniejszy sprzęt i aparaturę medyczną, dzięki czemu dysponujemy pełnym zapleczem diagnostycznym, co umożliwia wykonywanie takich badań, jak echokardiografia, próba wysiłkowa, badanie holterowskie, spirometria, RTG, densytomeria, EEG, Doppler, USG, KTG, pole widzenia, badanie ciśnienia w gałce ocznej, videoskopia nosa i krtani oraz pełen zakres badań laboratoryjnych.

Oferuje pełną opiekę medyczną - od badań diagnostycznych, przez medycynę pracy, konsultacje u lekarzy pierwszego kontaktu oraz lekarzy specjalistów, zabiegi ambulatoryjne, fizjoterapię, badania profilaktyczne aż po usługi stomatologiczne.

Przychodnie lekarskie Med-Lux otrzymały Certyfikat ISO 9001: 2008 na zarządzanie jakością usług medycznych i diagnostycznych. Certyfikat ISO został nadany po raz pierwszy w 2002 r. i jest systematycznie odnawiany.

Nasz cel to zadowolenie klienta na każdym etapie usługi.


Copyright © 2010 MED LUX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Design by Omni Group
Polityka plików cookie